Biltek Akademi Group

Teknolojinin baş döndürücü bir hızla geliştiği, insanların gelecek kaygısıyla yeni meslek arayışlarına yöneldikleri şu zamanda geleceğini düşünen, verimli, azimli ve tasarım yönü kuvvetli bireyler yetiştirmek ve bu bireyleri iş hayatına eksiksiz hazırlamak. Biltek Akademi Group olarak biz geleceğe dair AR-GE çalışmalarıyla kursiyerlerimiz için en iyi eğitim modeli ve en verimli kurs programları ile kaliteli eğitim vermekteyiz.

Ayrıca eğitim alanının dışında işletme çözümleri anlamında devlet teşvik ve raporlama danışmanlığı hizmetleri de sunmakta, firmalara kazanımları noktasında fayda sağlamaktayız.

Misyon

Eğitim ve teknoloji alanında kaliteli hizmet veren, iş dünyası ve toplumda saygı ve güvenle anılan “lider” eğitim firması kimliğimizi önümüzdeki yıllarda titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği norm alan bir eğitim kuruluşu haline gelmeyi hedeflemekteyiz.

Vizyon

Sadece kariyer ve mutlu bir gelecek hedefleyenlerin yeri olan Biltek Akademi Group hızla büyümeye ve kursiyer sayısını arttırmaya devam ediyor. sizinde istediğiniz masa başı, iyi gelirli ve mutlu bir iş hayatı ise sizinde yeriniz burası demektir mesleki eğitim – staj – iş hayatı sıralı üçlemesiyle hareket eden kurumumuz sizlere başarılı ve kariyerli bir hayat sunmanın haklı onurunu yaşamaktadır.

SERTİFİKALARIMIZ

Ara